UWAGA! Dołącz do nowej grupy Limanowa - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Rodzinne Kino Juniora zaprasza na „Wielką Małą Kozę” już 21 lutego!


Już 21 lutego 2026 roku w Kinie Klaps w Limanowej odbędzie się kolejna odsłona cyklu Rodzinne Kino Juniora, w ramach którego najmłodsi widzowie będą mieli okazję obejrzeć film „Wielka Mała Koza”. Wydarzenie zapowiada się niezwykle emocjonująco, a jego hasłem przewodnim będzie „Sportowa Przygoda”. Dzieci mogą liczyć na nie tylko na film, ale także na szereg atrakcji, w tym gry i zabawy animacyjne w wykonaniu grupy Animaniak przed seansem.

Film „Wielka Mała Koza” opowiada historię Willa, który marzy o dołączeniu do świata profesjonalnego sportu. Mimo że nowi koledzy z drużyny nie są zachwyceni jego obecnością, Will jest zdeterminowany, aby udowodnić, że nawet najmniejsze zwierzęta mogą osiągnąć wielkie cele. Akcja filmu osadzona jest w świecie rykokosza, sportu, w którym rywalizują najszybsze zwierzęta, co z pewnością przyciągnie uwagę młodych widzów i przybliży im wartości odwagi i pasji.

Spotkanie w Kinie Juniora to nie tylko film, ale również szansa na wspólne spędzenie czasu w gronie rodziny. Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji, które mają na celu rozwijanie twórczych zdolności dzieci. Rodzice będą mogli skorzystać z kawy i herbaty, aby w komfortowych warunkach śledzić, jak ich pociechy bawią się, ucząc się przy tym dzięki angażującym zabawom. Wstęp na wydarzenie jest dostępny po zakupie biletu, który można nabyć zarówno w kasie kina, jak i online.

Źródło: Limanowski Dom Kultury


Oceń: Rodzinne Kino Juniora zaprasza na „Wielką Małą Kozę” już 21 lutego!

Średnia ocena:4.97 Liczba ocen:21


Zobacz Także