Mieszkańcy ulic Polnej, Leśnej, Gajowej oraz wybranych ulic w Limanowej powinni przygotować się na przerwę w dostawie wody, która nastąpi 10 kwietnia 2025 roku. Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej poinformował, że w związku z budową linii kolejowej oraz koniecznością przebudowy sieci wodociągowej, woda będzie niedostępna od godziny 7:30 do około 13:00. Odbiorcy z wymienionych ulic są zobowiązani do odpowiedniego zabezpieczenia swoich instalacji wodociągowych przed tym czasem.
W szczególności dotyczy to mieszkańców ulic: Polnej i przyległych, Leśnej i przyległych, Gajowej, Rachwała, Kasprowicza oraz M.B. Bolesnej od nr 89 do nr 143. Przerwa w dostawie wody jest niezbędna dla przeprowadzenia prac budowlanych, które są istotne dla rozwoju infrastruktury w naszej okolicy.
Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej przeprasza za wszelkie niedogodności spowodowane tą przerwą i dziękuje mieszkańcom za wyrozumiałość oraz współpracę. Ważne jest, aby mieszkańcy byli przygotowani i w odpowiedni sposób zabezpieczyli swoje mieszkania przed opisaną sytuacją, co pomoże zminimalizować kłopoty związane z niemal całodniowym brakiem wody.
Źródło: Urząd Miasta Limanowa
Oceń: Przerwa w dostawie wody w Limanowej 10 kwietnia
Zobacz Także