UWAGA! Dołącz do nowej grupy Limanowa - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Gala Absolwentów Wydziału Nauk Ekonomicznych w Nowym Sączu


Wczoraj, 15 lipca, odbyła się uroczysta Gala Absolwentów oraz Przyjaciół Wydziału Nauk Ekonomicznych Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu. W wydarzeniu uczestniczyło prawie dwustu absolwentów, którzy odebrali dyplomy ukończenia studiów, co stanowi ważny moment w ich edukacyjnej i zawodowej ścieżce. Uroczystość miała na celu podsumowanie lat ciężkiej pracy i nauki, a także integrację zgromadzonych gości. Wśród uczestników znalazły się również wysokie rangą przedstawicielki samorządu, w tym Katarzyna Aue Kęsek, zastępca burmistrza Limanowej.

Gala nie tylko stanowiła okazję do uhonorowania osiągnięć akademickich absolwentów, ale także do refleksji nad ich drobami edukacyjnymi. Zgromadzeni mogli wspólnie celebrować zakończenie jednego z ważniejszych etapów swojego życia, co wzmocniło ich więzi z uczelnią oraz rówieśnikami. Warto podkreślić, że Wydział Nauk Ekonomicznych ma na celu kształcenie wysokiej jakości specjalistów, którzy są dobrze przygotowani do wyzwań, jakie stawia współczesny rynek pracy.

Na gali goście mieli także szansę na nawiązanie nowych kontaktów, co może okazać się kluczowe w ich dalszej karierze zawodowej. Gratulacje dla wszystkich absolwentów przekazywane były nie tylko za osiągnięcia akademickie, ale także za determinację i ciężką pracę w dążeniu do celów. Wszyscy uczestnicy Gali pożegnali się z uczelnią z nadzieją na sukcesy w życiu osobistym i zawodowym.

Źródło: Urząd Miasta Limanowa


Oceń: Gala Absolwentów Wydziału Nauk Ekonomicznych w Nowym Sączu

Średnia ocena:4.71 Liczba ocen:20


Zobacz Także